Вітаємо переможців розіграшу!
Запрошуємо на навчання!
Вітаємо з прийдешніми святами!
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Яскравий жовтень з E-schools. PRO!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти
Знижка для дітей і дорослих на квитки до музею
Музей "Становлення української нації"
Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"
Розроблено порядок проведення моніторингу якості освіти
Як Вам новий сайт?
Всього 1 людина

Meet and Code: Вивчаємо вікі-код для створення нових знань!

Дата: 2 жовтня о 13:02
54 перегляда

16 жовтня 2019  з  10:00 до 13:00 за адресою вул. Привітна, 1а в місті Носівка, Чернігівської області для школярів середніх і старших класів буде проведена серія майстер-класів для навчання і практичного застосування вікі-коду (також зветься вікі-текстом або вікі-розміткою) MediaWiki, що застосовується у Вікіпедії.

Кожен учасник в результаті зрозуміє принципи створення гіпертексту — і навчиться практично створювати посилання всередині статей Вікіпедії, між статтями, а також зовнішні посилання, створювати нумеровані і ненумеровані багаторівневі списки, створювати таблиці, вставляти до статей фото-ілюстрації із вікісховища.

Учасники також будуть залучені до розвитку онлайнового вікі-проекту «Енциклопедія Носівщини».

Цей проект реалізується ГО «Творча еліта України» (голова правління Юрій Пероганич) у співпраці з Носівською загальноосвітньою школою I-III ступенів № 2 Носівської міської ради Чернігівської області (директор Бондарчук Євген Григорович).

Сторінка події на сайті Meet and Code: https://meet-and-code.org/ua/uk/event-show/2538

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.